categories

cart

Cart is empty
You've not logged in

Racsmány Mihály - Kéri Szabolcs (szerk.) : Architektúra és patológia a megismerésben

• description
  • additional information
Sorozat: Kognitív szeminárium
A Kognitív Szeminárium sorozat második kötete a 2000 februárjában megrendezett VIII. Magyar Kognitív Tudományi Konferencia előadásain alapul, s azokból a hazai kutatásokból ad átfogó válogatást, amelyek a kísérleti pszichológia, a neuropszichológia és a kognitív neuropszichiátria együttes alkalmazásával egy külföldön már széles körben elterjedt módszert kívánnak nálunk is meghonosítani. A tanulmányok az autizmus, a szkizofrénia, illetve az afáziás nyelvi zavarok vizsgálatainak legfrissebb eredményeire támaszkodva mutatják be megismerőrendszerünk működését. Kötetünket gyakorló neuropszichológusoknak, pszichiátereknek és neurológusoknak egyaránt ajánljuk, de az idegrendszer sérülései iránt érdeklődő nem szakmabeli olvasók is haszonnal forgathatják.
A szerkesztők
condition: