kategóriák

Oliver, Jamie : 15 perces kaják

• leírás
  • további adatok
Ebben a könyvben csupa olyasmit gyűjtöttem egybe, amit ti, olvasók kértetek szupergyors, ízletes és tápláló ételeket, amelyeket a hét minden napján elkészíthettek.

A receptek megalkotása teljesen új élmény volt számomra: törekedtem arra, hogy mindegyik pontos, szakszerű, társaságnak is megfelelő és érdekes legyen, és hogy a látványos hozzávalók és a finom ízek kéz a kézben varázsoljanak el. A világ minden tájáról szereztem ihletet, összegyűjtöttem a mindenki által kedvelt ízeket, eljátszottam a hagyományos csirkés, marhahúsos, tésztás ételekkel, tanulmányoztam az utcán árult ázsiai kajákat, izgalmas salátákat kevertem, és még sok minden egyebet. Az volt a célom, hogy összegyűjtsek minden olyan fogást, amit ti, olvasók szerettek, és amiket könnyen és gyorsan elkészíthettek.

A recepteket újra és újra leteszteltük, hogy ez a könyv megbízható segítséged legyen.

Ha a 30 perceseket szeretted, ettől el fogod dobni az agyad.
állapot:
kategória: Könyv > Gasztronómia > Szakácskönyv >
kiadó: Park, 2016
cikkszám / ISBN: 9789633551059
kötés: kötve/papír (kiadói, eredeti védőborítóban)
oldalszám: 288
könyv nyelve: magyar