Fuchs, Thomas : 111 különleges hely - Amszterdam

A kuriózumokban gazdag Amszterdam olykor még a helyiek elől is rejtve maradt kincsei tárulnak fel előttünk. Ha ezzel a könyvvel járjuk be a csatornák városát, garantáltan minden képzeletet felülmúló élményben lesz részünk. Tudták, hogy itt található a világ egyetlen olyan szállodája, amelyet egy hajódarun alakítottak ki? És azt, hogy itt csináltatta Kurt Cobain és Robbie Williams az első tetoválását? Amszterdamban kipróbálhatják, milyen érzés a vörös lámpás negyed hírhedt kirakataiban állni, és meglátogathatják azt a múzeumot, amely csak és kizárólag a macskákról szól. Kötetünk 111 kevésbé ismert helyre kalauzolja az olvasót alapos, szakavatott és szórakoztató leírásokkal, praktikus információkkal és hasznos tippekkel. Olyan izgalmas és különleges helyekre juthatnak el, amelyek méltán tarthatnak számot érdeklődésükre, és még tartalmasabbá tehetik amszterdami tartózkodásukat.
kategória: Könyv > Földrajz > Útikönyv, Turistatérkép >
kiadó: Kossuth, 2019