Burstein, Dan - Keijzer, Arne de - szerk. : Az Angyalok és démonok titkai

Dan Brown regénye, az Angyalok és démonok világsiker. A bravúrosan megírt, a feszültséget rendkívül ügyesen adagoló mű csupán egy lenne a világ kiváló bűnügyi regényeinek sorában, ha témája a Vatikán ellen tervezett merénylet és egy puccs nem borzolta volna föl a kedélyeket. Az Angyalok és démonok nem tartozik az egyéjszakás thrillerek sorába, benne rafináltan keveredik a valóság a fikcióval, és akárcsak a másik Brown-regény, A Da Vinci-kód, rendkívül nagy társadalmi-kulturális vita kereszttüzébe került: érvek és dühödt ellenérvek, elismerések és kiátkozások lett az osztályrésze. Dan Burstein és Arne de Keijzer több kötetből álló sorozatának ebben a részében a bestseller olvasása közben fölvetődött kérdésekre kiváló szakértők keresik a válaszokat nemegyszer egymással is vitatkozva. Az izgalmasan tanulságos, szórakoztató, ugyanakkor elgondolkodtató olvasmányt mindazoknak ajánljuk, akik szeretnének többet tudni a pápaválasztásról, az antianyagról, Berniniről, az ókori Róma titkairól, a Galilei-perről, az illuminátusokról és a szabadkőművesekről, a nanotechnológiáról vagy éppen az Isten-génről Kiadónk hamarosan a szerkesztőpáros következő, A Da Vinci-kódot górcső alá vevő kötetével örvendezteti meg az olvasókat.
kategória: Könyv > Bestseller >
kiadó: General Press,2004