Chabeur, Isabelle - Valax, Nathalie : 100 legendás toll

Napjainkban az írás sokkal könnyebb, mint annak idején. Nekünk nem kell tollat faragnunk bambuszból vagy tollvégből, s nem kell papírt készítenünk nádból vagy állati bőrből. A töltőtollak, és a golyóstollak területén nagyon sok fejlesztés történt. Néhány ember úgy gondolja, hogy nagyon sok mindent el lehet mondani valakinek a személyiségéről az alapján, ahogy ír, de sokan vallják, hogy egy egyedi szép golyóstoll ugyanúgy árulkodik gazdája stílusáról, egyéniségéről. Az elegáns töltőtollaktól kezdve a a különböző drágakövekkel díszített, szinte már műremekszámba menő darabokig vonultatják fel a legismertebb márkák neves darabjaikat reprezentatív fotókkal illusztrálva, érdekes történetekkel fűszerezve.
kategória: Könyv > Művészet > Iparművészet >
kategória: Könyv > Albumok >